Erős,a fejek is nagyon erősek. Szuper a két tál így egyszerre kétféle tésztát,krémet is lehet keverni,dagasztani
Ereje
Egyelőre nincs
Könnyen elhelyezhető, nem túl nagy, a hangja is elfogadható.
Olcsó, jó.
Többször használtam, nagyon meg vagyok vele elégedve.
Személyesen vettem át a terméket és végül egy magasabb minőség mellett döntöttem. Upgradeltem. Nem bántam meg.
Ez a gép egy monstrum! Nagyon megbízható, masszív, minőséges. Hosszú szerelem elé nézünk. :-)
Nagyon jó termék.
Sokkal jobb mint amit cseréltem.
Nem volt.
Még csak első benyomások. A termék a régi Kenwoodra jellemző robosztusság és a modern ipari anyaghasználat (kemény, törékeny műanyagok) keveréke. Később fog eldőlni melyik a domináns.)
Tökéletes gép!
Gond nélkül dagasztja az 1kg-os tésztát, elsősorban ezért vettem. Sütöttem is vele, nem gond neki semmi.
Nincs.
Kenwood minőség!
Vízálló, igényes kidolgozás, nagyon jó szól a mély hangzás ahogy ezt a kenwood tól megszokhatuk
Nincs
Feleségemnek vásároltam ajándékba szeret sütni főzni én meg élvezem a finom ételeket
Nagyon profi termék erős és sok oldalú
Nincs hiánya